top of page

iKA
DESTEK
PROGRAMI

iKA Destek Programı, siz kursiyerlerimize daha fazla destek olabilmek adına planlanmıştır. Bu programdan faydalanabilmek için İstanbul Kalite Akademisi eğitimlerinden herhangi birine katılmanız yeterlidir.

Sorularınız için her zaman info@ikaportal.com'a

yazabilirsiniz. Görüşmek üzere 

Ücretsiz Eğitim

İstanbul Kalite Akademisi'nden aldığınız her eğitim için +1 ücretsiz eğitim kazanırsınız. Ücretsiz eğitimleri almak için isterseniz Udemy üzerinden, isterseniz direkt info@ikaportal.com adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz. 

Ücretsiz eğitiminiz, aldığınız mevcut eğitimi destekleyecek şekilde seçilecektir. (1 eğitim için +1, 2 eğitim için +2 ücretsiz eğitim....)

2

E-Kütüphane

Sizlere handbook, tezler, sunumlar ve çeşitli dokümanlardan sunulan bir doküman arşivi sağlıyoruz. Bu arşiv düzenli aralıklarla güncellenecektir.

E-kütüphane linkine tıkladığınızda size şifreli bir sayfa gelecek. İstanbul Kalite Akademisi eğitimlerinden birine katılmanız durumunda size bu şifreyi paylaşıyor olacağız. Eğer şifre ulaşmadıysa info@ikaportal.com'a yazabilirsiniz. Kütüphaneye git.

(Not: Eski kullanıcılarımıza gönderilen kütüphane erişim talimatı 16.09.2023 tarihiyle geçersizdir. Lütfen bizden yeni şifrenizi talep ediniz. info@ikaportal.com)

3

Sertifika Desteği

İstanbul Kalite Akademisi eğitimlerine katılmanız durumunda iki farklı sertifika alabilirsiniz. 

a. Udemy Sertifikası: Udemy üzerinden aldığınız eğimler için sistem size kursu tamamladığınızda otomatik bir katılım sertifikası oluşturacaktır.

Udemy sertifikanızı nasıl indireceğinizi görmek için lütfen tıklayınız.

b. iKA Sertifikası: İlaveten tüm eğitimler için iKA logolu sertifika talep edebilirsiniz. Sertifika örneğini görmek için lütfen tıklayınız.

4

İndirimli Eğitim Desteği

Tüm eğitimlere indirimli katılabilirsiniz. Alacağınız indirim kuponlarının geçerliliği biterse, lütfen info@ikaportal.com'a yazınız ve yeni kupon isteyiniz. Eğitim kataloğundaki tüm eğitimler için sınırsız indirim kuponu talep edebilirsiniz. Eğitim kataloğu için tıklayınız.

5

Ömür Boyu Erişim

Herhangi bir eğitimi satın aldığınızda eğitime istediğiniz zaman başlayabilirsiniz. Belli bir süre içinde bitirmek zorunda değilsiniz, vakit buldukça eğitime kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

6

Para İade Garantisi

Aldığınız eğitimden bir nedenden ötürü memnun kalmadıysanız 30 gün içinde sistem üzerinden para iadesi talebi yapabilirsiniz. Bu durum sadece Udemy üzerinden aldığınız eğitimler için geçerlidir.

Revewing Graphs

Bizimle iletişme geçebilirsiniz !

Alacağınız eğitime karar veremediyseniz, kariyer planınıza göre eğitim planlamanızı beraber yapabiliriz. Bunun için info@ikaportal.com'a yazabilirsiniz.

bottom of page